O nas

Nasi projektanci to ludzie z pasją, szalonymi pomysłami, ale i doświadczeniem. W swojej pracy wykorzystujemy swoje umiejętności do kreowania przestrzeni przyjaznej człowiekowi.

Stawiamy na wygodę, funkcjonalność i szyk, kładąc nacisk na nieszablonowe rozwiązania w tworzonych przez nas terenach zieleni.

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, spełniając   oczekiwania najbardziej wyrafinowanych gustów klientów. Oferujemy ciekawe projekty ogrodów: przydomowych, małych i dużych, klasycznych i nowoczesnych, zieleni przy firmach i na terenach publicznych.

Realizacje, jakich dokonaliśmy na przestrzeni ostatnich lat pokazują, że równie swobodnie czujemy się projektując i wykonując ogrody wokół domów jak i duże inwestycje wokół budynków użyteczności publicznej oraz firm. Wszelkie powierzone zadania realizujemy kompleksowo  projektowania, zakładania oraz pielęgnację ogrodów przydomowych.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie oraz nowatorskie podejście do naszej pracy  najwyższych standardów!! Od wielu lat współpracujemy z architektami, geodetami, z wieloma szkółkarzami oraz firmami z dziedziny budownictwa i małej architektury.

W swoim zespole mamy Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni, który czuwa nad jakością realizacji, zgodnością z projektem , jak również ze standardami jakościowymi materiału roślinnego.

W roku 2016 znaleźliśmy się w czołówce najlepszych polskich projektantów. Nasz ogród został zaprezentowany podczas FESTIWALU OGRODOWYCH INSPIRACJI na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, zorganizowanym przez OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE TWÓRCÓW OGRODÓW.

Nasze realizacje zdobywają uznanie nie tylko wśród naszych klientów.  Gościliśmy w naszych ogrodach program „Nowa Maja w ogrodzie”.  Do obejrzenia odcinka zapraszamy do archiwum  . Odcinek  644. Ogród z sercem w altanie odc. 644/HGTV odc. 22.  Jesteśmy autorami wielu artykułów w czasopismach branżowych i na łamach portali internetowych.

Bierzemy udział w konkursach  :

Inspiracje Aranżacje – III miejsce 2014 r.

Inspiracje Aranżacje – II miejsce 2016 r.

Festiwal Ogrodowych Inspiracji – Warszawa czerwiec 2016

Należymy do współautorów publikacji wydanej przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska „ Ogrodnictwo wobec roślin inwazyjnych obcego pochodzenia- Kodeks dobrych praktyk”.

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów.

osto_logo

Nagrody i certyfikaty