O nas
Flora-Serwis to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm zajmujących się architekturą krajobrazu.  Dokładamy wszelkich starań, aby nasza szeroko pojęta oferta obejmująca urządzanie i projektowanie ogrodów prywatnych, a także terenów zieleni w przestrzeni publicznej spełniała oczekiwania najbardziej wyrafinowanych gustów klientów, a także odpowiadała najnowocześniejszym europejskim trendom w tej dziedzinie.

Ogrody traktujemy nie tylko jako dzieło sztuki, integralnie związane z architekturą, ale także jako miejsce, które sprzyja odzyskiwaniu sił witalnych i zaprasza domowników do wspólnego spędzania czasu.

Realizacje, jakich dokonaliśmy na przestrzeni ostatnich lat pokazują, że równie swobodnie czujemy się projektując i wykonując ogrody wokół domów jak i duże inwestycje wokół budynków użyteczności publicznej oraz firm. Wszelkie powierzone zadania realizujemy kompleksowo.

Projektujemy tereny zieleni i  elementy małej architektury ogrodowej.

Wykonujemy  oczka wodne, stawy, baseny kąpielowe, montujemy systemy automatycznego nawadniania oraz odwadniania  terenu.

Realizujemy projekty własne i powierzone.

ogrody Łódź
 

projektowanie ogrodów Łódź